Par mani

Jau no mazotnes mīlu putnus - vistas, pīles, zosis, tītarus u.tml. Katram ir savs - vienam mašīnas, citam filmēt TikTok video. Man tie ir putni! #vistukaralis.
Tā nu parvācos uz Rīgu - studijas, darbs, īrēts dzīvoklis un sapnis. Sapnis sākt savu, tādu ko mīlu. Tā nu sāku meklēt savu Sapņu darbu...
Un sirdī katru pavasari piecu gadu garumā aizdomājos par to, ka gribu uz laukiem! Gribu savu zemnieku saimniecību! Un katru gadu noslāpēju savu sapni un atliku tālākajā sirds stūrītī.
Tad vienā dienā mana dzīve sagriezās kājām gaisā un es sapratu - nevar tikai sapņot, ir jāsāk kaut ko darīt!
Tā... viss... zvans mammai: ”Es pirkšu kūtis!”
2019.gada septembrī aizsākās veco kūšu remontdarbi - nojaucām jumtu, uzlikām jaunu, izvācām visu, kas bija kūtīs, sabetonēju grīdu - izveidojām māju vistām! Pie sevis domājot: ,,Mēnesi atpakaļ dzima ideja un nu jau tā sāk vizualizēties un kļūt reāla - malacis! (kurš cits paslavēs, ja ne pats sevi)”
Ā, aizmirsu piebilst - pāris vistu man jau laukos bija.
Nu re, kūts gatava, var sākt ievest iemītniekus. Pirku gan no vietējiem zemniekiem, gan no čehu vistu pārstāvjiem Latvijā. Tā nu pie 250 vistām apstājos, bet tas ir tikai pagaidām. Kad iegādājos vistas, man bija svarīgi kādā krāsā vistas dēj olas, jo vēlējos piedāvāt produkciju, kāda vietējā tirgū vēl tobrīd nebija - krāsainas olas. Jautāsiet - kā krāsainas? - Jā, tieši tā! Ir vistu šķirnes, kas dēj pat zilganas un zaļganas olas vai šokolādes brūnas, un, protams, sniegbaltas.
Šādi mans sapnis pamazām īstenojās. Esmu pateicīgs sev un, protams, draugiem un ģimenei, kas mani atbalstīja, kā arī tiem, kas uz to skatijās skeptiski un ar neticību, ka man izdosies, jo tas mani stimulēja vēl vairāk!
Back to blog